Juullip Nipitittagaata Aningaasaateqarfia Nuummi inissisimavoq.

Siulittaasut:
Siulittaasoq: Augusta Maria Jerimiassen: augustamariej@gmail.com
Siulittaasup tullia: Helena Jensen: h53j@hotmail.com

Aningaaserisoq; William Krigel: Fiawilliamkrigel@gmail.com

Siulersuisuni ilaasortat:

Steen Jeppson
Napaartoq Petrussen: napaartoqpetrussen@hotmail.com
Vakant

Nujugaq:
Juullip Nipitittagaata Aningaasaateqarfi
Quassunguaq 27
Postboks 97
3900 Nuuk

Tlf: +299 48 75 34
e-mail: juulli2512@gmail.com

Qalluanaat Nunaanni siulersuisut ikiortaat:
Siulittaasoq: Frida Waaben, frida@juulli.gl
Siulittaasup tullia: Svend Berg, svend@juulli.gl

Siulersuisuni ilaasortat:
Henri Gorm Jensen, henri@juulli.gl
Karen Fencher: karenf@email.dk

Alberth Jakobsen, alberth.jakobsen.1939@gmail.com

Lisbeth Valgreen, lisbethvalgreen@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email